[ultimate_heading main_heading=”درباره ما” main_heading_color=”#ffffff” main_heading_font_size=”desktop:60px;mobile_landscape:38px;mobile:30px;” main_heading_line_height=”desktop:70px;mobile_landscape:48px;mobile:40px;” el_class=”accent-border-color” main_heading_margin=”margin-bottom:15px;”][/ultimate_heading]
شما اینجا هستید:
ما که هستیم
00

1388 اولین شروع برای گروه چهارسو با هدف فروش محصولات دکوراسیون ، اکسسوری ، تزئینات و مبلمان های کوچک با رویکرد استفاده از بهترین محصولات تولید ایران به صورت آنلاین بود . در این چند سال با فراز و نشیب های و تغییرات در راستای بهبود روبرو بودیم و باز از 1395 با تیمی چابک ، خلاق ، پیشرو و عزمی پایدار دوباره وب سایت را احیا کردیم و امیدوارم به بهترین وب سایت فروشگاهی محصولات دکوراسیون داخلی در ایران تبدیل شویم .

ما در چهارسو کلیه محصولات و اکسسوری های مورد نیاز چیدمان و تزئین فضاهای داخلی و دکوراسیون را در اختیار شما قرار خواهیم داد . محصولاتی از قبیل تابلوهای نقاشی دکوراتیو و هنری ، کوسن ، مجسمه ، جاشمعی ، ساعت ، رومیزی و رانر ، مبلمان و میز و صندلی و سایر محصولات مرتبط بخشی از محصولات ما خواهند بود .

ما در چهارسو سعی بر این داریم با تکیه بر روی محصولات و تولیدات باکیفیت ایرانی از محصولات گران خارجی فاصله گرفته و سهم بیشتری از بازار دکوراسیون داخلی ایرانی داشته باشیم و افتخار می کنیم به همه تولیدکنندگان ایرانی که با اراده و پشتکار با وجود همه مشکلات باز هم در تولید محصولات ایرانی می کوشند.

با تشکر و احترام ، علی بهروزی

سابقه ما

گروه چهارسو

توسعه - 10 سال
طراحی - 8 سال
عکاسی - 6 سال
ویدیو - 5 سال